امروز : دوشنبه ۲۰ مرداد ماه ۱۳۹۹
Ejgfggfy.png
Ejgdgffx.png
Ejgbgefw.png
Ejfzgdfv.png
معرفی میشوسافت
در سال 1383 جمعی از جوانان تحصیلکرده  در جهت تامین نیازهای نرم افزاری اصناف ، شرکت‌ها وکارخانجات  ، اقدام به تحلیل  ، طراحی و برنامه نویسی  سیستم حسابداری  جدیدی منطبق بر وینــدوز نمودند. با تعیین اهداف پروژه ، تیمی  از برنامه نویسان حرفه‌ای و مشاوران حسابداری تشکیل گردید. سیستم جامع حســابداری ســـایار  حاصل چهار سال کار و تلاش شبانه روزی این گروه است و اینک آنچه پیش روی شماست ،  برنامه ای  قدرتمند، زیبا ،مدرن و کاملا به روز و مطابق با استانداردهای برنامه  نویسی و حسابداری .است که در سه دسته فروشگاهی، شرکتی و تولیدی طبقه بندی شده است. موازی نرم افزار سایار برنامه دیگری نیز در شرکت میشوسافت متولد گردید که ویژه آژانس های مسافربری داخل شهری است . این محصول سیستم جامع و هوشمند آژانسهای تاکسی تلفنی فایطون نام دارد.و اخیرا نیز نرم افزار رستوران و تله رستوران اطلس به این مجموعه افزوده شده است.همچنین میشوسافت نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش دستگاه های حضورغیاب و کنترل تردد سوپریما در شمالغرب کشور است.
  دفتر مرکزی فروش و پشتیبانی میشوسافت در تبریز واقع است که موجب دسترسی سریع مشتریان به خدمات  پشتیبانی برنامه  هاست .هم اینک هزاران نفر درقالب صنـــوف مختلف از محصولات میشوسافت بهره منداند.هدف ما توسعه امکانات برنامه‌ها و ارائه خدمات سریع ،مستمر و مــداوم بوده و  امیدوارم شما نیز با انتخاب محصولات ما ضمن ارج نهادن به محصولات بومی ، راه توسعه وتقویت صحیـح این صنعت را  را هموار سازید .
منتظرشما هستیم ... www.mishoosoft.ir
برای اطلاع از آخرین اخبار مشخصات خود را وارد کنید.
ایمیل
موبایل
اطلاعات تماس
دفتر مرکزی : تبریز - بلوار آزادی - چهارراه ابوریحان - میدان منظریه -مجتمع تجاری سهندیه شرقی- قسمت اداری ورودی 2 طبقه2 واحد7  - شرکت میشوسافت
تلفن‌های تماس : 04134750700  -  04134762477
ایمیل :  mishoosoft@yahoo.com
کلیه ی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت میشوسافت می باشد
mishoosoft.com